Обяви 0 За нас Контакти
Дава под Наем 2-СТАЕН
град Пловдив, Тракия
Резиденшъл парк
500 €
977.92 лв.

(6.76 €, 13.22 лв./m2)
Не се начислява ДДС
Публикувана в 19:22 на 10 май, 2026 год.
Обявата е посетена 127 пъти.
Площ:
74 m2
Етаж:
8-ми от 10
ТEЦ:
ДА

Описание на имота:

Подкрепа имоти отдава под наем двустаен обзаведен апартамент в Резиденшъл парк Пловдив-един от най-добрите за живеене жилищни комплекси в България.
Жилището се намира на осми жилищен етаж в десет етажна сграда.
Жилището е с изцяло южно изложение и прекрасна гледка към Родопите.
Разпределение на имота:
-входно антре
-дневна с кухненски кът с излаз на тераса
-спалня с излаз на тераса
-баня и тоалетна
Жилището е обзаведено и разполага с всички необходими уреди за съвременното ежедневие: пералня, съдомиялна.
Отоплението и охлаждането на апартамента е чрез мултисплит инверторна система.
Сградата и комплекса са с контролиран достъп, което дава възможност децата Ви да играят в двора на комплекса далече от автомобили и градски шум.
Вътрешноста на комплекса е изпълнена с множество детски площадки, зони за отдих и почивка, фитнес кът, площадка за разходка на домашни любимци и много озеленени пространства.
В близост до комплекса се намира парк Лаута , магазините Кауфланд , Лидл , Декатлон и множество други търговски помещения, което е удобство за новите собственици при желание за разходка и покупки.
Жилището има изградена система за ТЕЦ и при желание на новите собственици може да се ползва топла вода и отопление през ЕВН Топлофикация .
При желание от страна на бъдещите наематели може да се наеме и паркомясто в подземния паркинг на сградата.
Агенцията разполага с ключ за имота и може да се организара оглед в удобно за клиентите време.
По пътя към мечтания дом, ние сме вашата Подкрепа .